ثبت نام اردوی جهادی تابستان 1396 تاریخ انتشار: 19/تیر/1396

g-emamreza banner

"آتش به اختیار ها در صف کمک به محرومین"

اردوی جهادی قرارگاه امام رضا(ع) امسال در پنج استان کشور و مانند دوره های قبل در پنج حوزه عمرانی،پزشکی،فرهنگی،علمی و اشتغال زایی برگزار می شود.

علی حاجوی دبیر ستاد حرکت های جهادی، با اشاره به برگزاری شمشین اردوی جهادی اظهار داشت: گروه های جهادی امسال در پنج استان: مشهد،آذربایجان غربی،کردستان،کرمانشاه و ایلام فعالیت میکنند و عمده شرکت کنندگان در این طرح بزرگ دانش آموزان،دانشجویان،طلاب حوزه های علمیه و پزشکان می باشد که با برنامه ریزی های صورت گرفته اردو از 15مرداد آغاز و تا 15شهریور ادامه خواهد داشت.
وی با تاکید بر دغدغه های مقام معظم رهبری برای فعالیت در مناطق محروم و جنگ زده افزود: چهار استان غربی از مناطق جنگ زده و مرزی هستد و همچنین خاصه در استان خراسان به دلیل محرومیت و حاشیه نشینی که رهبری هم به طور خاص اشاره به رفع و حل آن داشتند ما را بر آن داشت تا به این پنج استان ورود کنیم.
به جز استان کردستان که تجربه جدیدی برای  جهادگران شده در دیگر استان ها اردوهای جهادی در سال های قبل برگزار شده است و اشراف خوبی نسبت به محرومیت استان ها وجود دارد و با تلاش های صورت گرفته از چند ماه قبل با کمک رابطین قرارگاه در استان ها و گروه های شناسایی ، مناطق محروم و نیازمند شناسایی و اطلاعات آنها جمع آوری شده است تا خدمات دقیق تر و بهتری ارائه شود.
حاجوی با اشاره به استقبال از اردوهای جهادی بیان کرد:
با توجه به تجربه برگزاری اردوهای جهادیی سال های گذشته و اردوی جهادی استان خودستان در عید96 که نزدیک به 9هزار نفر در آن ثبت نام کردند،امسال با برنامه ریزی ها صورت گرفته قرار بر این شد که در هر استان نزدیک به هزار نیروی جهادی فعالیت کنند که در مجموع تا 5هزار نفر را آمادگی سازماندهی داریم.
وی در پایان با بیان اینکه اردوی جهادی امسال تفاوت بزرگی در شکل اجرا با سال قبل دارد گفت: امسال تمرکز اصلی را در دهستان ها قرار دادیم، سال های قبل گروه های جهادی پس از وارد شدن به روستا با بررسی منطقه، شروع به سازندگی می کردند که امسال ما با انتخاب پروژه ها از قبل سعی کردیم که کار انسجام بیشتری داشته باشد.به امید آبادانی هر چه بیشتر کشور.
علاقه مندان جهت شرکت در این طرح میتوانند از طریق تارنمای www.g-emamreza.ir ثبت نام به عمل آورند.


قرارگاه جهادی امام رضا

تهران، میدان امام حسین ٬ خیابان انقلاب ٬ قبل از پل چوبی ٬ تقاطع نامجو ( گرگان)

تلفن: 77680091-5داخلی106

فکس: 89774668

کلیه حقوق این وبسایت محفوظ است