اردوجهادی کارآفرینی در خوزستان تاریخ انتشار: 09/فروردین/1395

g-emamreza banner

غفلت مسئولین دولتی از مناطق شهری و روستایی استان خوزستان باعث بحرانی به نام بیکاری و اعتیاد شده که قرارگاه جهادی امام رضا(ع) با نگاه خیریه ای درصدد کارآفرینی، اشتغال زایی و رفع معضلات اجتماعی و اقتصادی مردم استان خوزستان به ویژه روستاهای خرمشهر است.


به گزارش ندای صبح ، قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در راستای فعالیت های انساندوستانه و بهره گیری از بیانات رهبری با ارائه الگویی کار آمد از اشتغالزایی، همچون سالهای گذشته درصدد توسعه کارآفرینی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است.

آخرین طرح های در حال اجرای قرارگاه جهادی امام رضا(ع) شامل پروژه پرورش طیور(غاز و مرغ)، تعمیر سقف منازل و ساخت سرویس های بهداشتی، ارائه خدمات پزشکی و دام پزشکی است که با کمک و مشارکت خیرین و سرمایه گزاران و جمعی از جوانان مخلص جهادگر انجام می‌گیرد.

پروژه های اشتغال زایی در مناطق محروم از انشعابات برجسته اردوهای جهادی است که علاوه بر ایجاد اشتغال و گسترش واحدهای تولیدی و خدماتی در این مناطق، باعث ایجاد روحیه همدلی در میان مردم شده است.


در طرح فوق قرارگاه جهادی امام رضا(ع) سعی دارد با شناسایی و آموزش فنی لازم به مددجویان آنها را به ادامه همکاری تشویق کند و پس از آموزشهای متعدد، نظارت و ارزیابی و تضمین بازار تعداد مشخصی جوجه یک روزه را در اختیار مددجو قرار دهد. مطالعات و پژوهش های متعددی طی یکسال گذشته برای بررسی همه جانبه این طرح انجام شده است که نشان می دهد این پروژه از درصد خطر پایینی برخوردار است و در صورت همت مددجویان و مشاوره نیروهای متخصص جهادی زمینه کسب درآمدی مستمر را برای آنها فراهم می آورد.

قرارگاه جهادی امام رضا

تهران، میدان امام حسین ٬ خیابان انقلاب ٬ قبل از پل چوبی ٬ تقاطع نامجو ( گرگان)

تلفن: 77680091-5داخلی132

فکس: 89774668

کلیه حقوق این وبسایت محفوظ است